Voorlopige indeling Dinsdagavond Competitie 2019-2020

Bericht:

De voorlopige indeling voor de Dinsdagavond Competitie 2019-2020 is bekend! Zie onderstaande lijst met alle divisiepoules.

Mochten er vragen/opmerkingen zijn of wil je jouw team met een duidelijke/geldige reden wisselen van poule binnen jouw divisie? Neem dan contact op met de competitieleider. Dit kan tot uiterlijk 31 juli 2019!

 

Eredivisie

 TeamnaamLocatiePlaatsBeker
1AA BoysCambuurLeeuwardenJa
2Beasts from the eastKetelhuisOosterwoldeJa
3De Doelleazen2 GemeentenIrnsumJa
4De HuyskamerCafé de HuyskamerWolvegaJa
5Hagestek BullsHagestekHoutigehageNee
6MiedemaMiedema's LunchroomBolswardJa
7MokummersCafé 't SingeltjeSneekJa
8Oranjerie TurboOranjerieJoureJa
9Ouwe vat 1Ouwe VatSneekJa
10Ouwe Vat 4Ouwe VatSneekJa
11Skippers Makkum1Danscafé SkippersMakkumJa
12Skoffel 4SkoffelHeerenveenJa
13Skutsje 1Bar 't SkutsjeDrachtenJa
14Thunderbirds PipegaelBroeksterwoudeJa
15Veldzicht 1VeldzichtMetslawierJa
16Verfboer.nlCafé de TurfJubbegaJa

 

1e Divisie

 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Zo niet, dan toch!Bar De BockHarlingenJaA
2St Jabik 1Café de AardappelbeursSint JacobiparochieJaA
3TZN HarlingenCafé Gewoán SvenHarlingenJaA
4Cambuur 1CambuurLeeuwardenJaA
5CambuurkraagjeCambuurLeeuwardenJaA
6Hippo's 2De nije tilleMarrumJaA
7Bilgaard 1Grandcafe BilgaardLeeuwardenJaA
8 't Groene Hart Het Groene Hart van TernaardTernaardNeeA
9Easternijtsjerk 1Jeugdhonk it TerpkeOosternijkerkNeeA
10Mukkes 40+MukkesLeeuwardenJaA
11Rypsterbulls 3ParochiehuisDronrijpNeeA
12KlaaiklutenSporthal De HeechfinneFerwerdJaA
13Tapery 3TaperyBergumJaA
14Kick 'em in the NutsTapperij 't NoordFranekerJaA
15Veldzicht 2VeldzichtMetslawierNeeA
16De Bonkelaer 1Wad OarsAnjumJaA
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Griem On!Bell8bSneekJaB
2SkoatterkesCafé 't SkoatOudeschootJaB
3MAKKUM 3Danscafé SkippersMakkumJaB
4Gaststube 1Die GaststubeJoureJaB
5Last minuteEekmolenSneekJaB
6SWB NylânHerberch fan NylânNijlandJaB
7Dubbel D2Herberd Dubbel en DwarsBalkJaB
8Dikke WilleKoperen PompHaulerwijkNeeB
9OkidokiLegendSneekJaB
10Oranjerie NitroOranjerieJoureJaB
11Skoffel 1SkoffelHeerenveenJaB
12Smuke HoekeSmûke HoekeOpeindeJaB
13Simply The WestSnackbar `t WestTwijzelerheideJaB
14N-Joy 1Snooker Pool N-JoyDrachtenJaB
15BULLSHIDTTjeukemeerOosterzeeJaB
16Viersprong 1ViersprongKootstertilleJaB

 

2e Divisie

 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1All inAll InLeeuwardenJaA
2De Bogt fen GunéBogt fen GûnéFranekerJaA
3Wap Specials deel 2Café het WapLeeuwardenJaA
4Trefpunt HurdegarypCafé 't TrefpuntHardegarijpNeeA
5Cambuur lwdCambuurLeeuwardenJaA
6Dc Broken LegDe HeksenketelFerwertJaA
7KS Darters Kantine Koopmans SchildersHarlingenNeeA
8Café de KernKernStiensJaA
9In de KnoopKnooppuntLeeuwardenNeeA
10's Lands Welvaren 1Land's WelvarenWargaJaA
11Semper fiLand's WelvarenWargaNeeA
12Rus 1RusLeeuwardenJaA
13Rus 4RusLeeuwardenNeeA
14Barradeel Bouncers Snackbar de BabbelTzummarumJaA
15Bull PowerTapperij 't NoordFranekerNeeA
16Birdart 2Witte OlifantBurdaardJaA
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1DartwippersBeyerRinsumageestJaB
2Cafe Anja 2Café AnjaZwaagwesteindeJaB
3Klokslag 180Cafe de KlokHarkemaJaB
4De Stapper 46Café De StapperWestereenJaB
5Easternytsjerk 3Dorpshuis "De Terp"OosternijkerkNeeB
6Dart's NesDorpshuis De NespelNesNeeB
7De KlaaimantsjesGouden KlokHolwerdJaB
8Easternijtsjerk 4Jeugdhonk it TerpkeOosternijkerkNeeB
9The Boy'sKantine VV Harkemase BoysHarkemaNeeB
10Lits 'e BarsteLitsRottevalleJaB
11Peallen 2Ma Kelly`s MuziekcaféFrieschepalenJaB
12SjonniesParadiso BarKollumNeeB
13VV KollumParadiso BarKollumNeeB
14Harmonie One Sportcafé HarmonieDokkumJaB
15De Steeg 1SteegHolwerdNeeB
16Terp 1TerpHantumNeeB
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1JobbegeaCafé de Alde SlûsJubbegaJaC
2Turf 007Café de TurfJubbegaNeeC
3Café Neys 1Café NeysGorredijkJaC
4Stunt 4Café StuntHeerenveenNeeC
5Stunt 66Café StuntHeerenveenJaC
6Stunt BierbuikjesCafé StuntHeerenveenJaC
7Bertha's MantjesDe BabbelWolvegaJaC
8De Peallen 1Ma Kelly`s MuziekcaféFrieschepalenJaC
9The BellhamelsPietje BelDrachtenJaC
10De Smidterij SmidteryOudega (Sm.)JaC
11Smuke Smiters 2Smûke HoekeOpeindeJaC
12Njoy drachtenSnooker Pool N-JoyDrachtenJaC
13BomdartersSporthal de DraitDrachtenJaC
14Makkinga1SportkantineMakkingaJaC
15L.S.V.TjeukemeerOosterzeeJaC
16Net...NietUncle SamWolvegaJaC
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Oan'e râne '08Boazumer MjitteBozumNeeD
2Dûbele Bolle 26Café de StamJoureJaD
3Dûbele Bolle 10Café de StamJoureJaD
4Op 'e draadCafé 't SingeltjeSneekJaD
5TeernstraCafé TeernstraBalkNeeD
6Makkum 2Danscafé SkippersMakkumJaD
7Go en ga Darts 1De KosterijGoëngaJaD
8DroeftoetersEekmolenSneekNeeD
9DC RijsterbosEik/RijsterbosRijsNeeD
10Legend 1LegendSneekJaD
11Legend AnimalsLegendSneekJaD
12LegendArrowsLegendSneekNeeD
13Helga & de HuidschuiversOp WarnsWarnsJaD
14Ouwe Vat DaltonsOuwe VatSneekJaD
15September all StarsSeptemberWorkumNeeD
16D.H.Tsjerne EastereinTsjerneEastereinJaD

 

3e Divisie

 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Lucky ShotsBar Suc6WolvegaJaA
2De Alde SlûsCafé de Alde SlûsJubbegaJaA
3De kompenije Cafe de TurfCafé de TurfJubbegaJaA
4Café Neys 2Café NeysGorredijkJaA
5Cafe Neys 3Café NeysGorredijkJaA
6Stunt The Lost GenerationCafé StuntHeerenveenJaA
7Smieters fan WynjewâldCafé van der WeijWijnjewoudeJaA
8Cafe OverwijkCafé-Restaurant OverwijkTijnjeJaA
9CompagnonDe CompagnonGorredijkJaA
10Le Coq AppelschaEetcafé Le CoqAppelschaJaA
11HK FlayersKetelhuisOosterwoldeJaA
12't LieverdjeMusykfabrykHeerenveen-ZuidNeeA
13Mooi BoskeRacket&Healthcentre AppelschaAppelschaJaA
14Skoffel HurricanesSkoffelHeerenveenJaA
15SurvivorsSnooker & PoolcentrumHeerenveenJaA
16Uncle Sam's ArmyUncle SamWolvegaJaA
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1British Pub 2British PubLemmerJaB
2Cafe de Laatste StuiverCafé de Laatste StuiverLemmerNeeB
3De SturkesCafé de Laatste StuiverLemmerJaB
4Dubele Bolle 3Café de StamJoureNeeB
5Stunt 3Café StuntHeerenveenJaB
6Stunt B52Café StuntHeerenveenJaB
7Red BullsCafé 't SkoatOudeschootJaB
8Die Gaststube Goldie'sDie GaststubeJoureNeeB
9Gaststube 2Die GaststubeJoureNeeB
10Hert D1HertJoureJaB
11Kromme KnillesKromme KnillesAkkrumJaB
12Moeke's WarriorsMoeke de BruinOldeboornJaB
13Skoffel Chicky'sSkoffelHeerenveenJaB
14Tigh Barra 1Tigh BarraJoureJaB
15Unitas 2UnitasSint NicolaasgaJaB
16Unitas PancakesUnitasSint NicolaasgaNeeB
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1British Pub 1British PubLemmerJaC
2DC KipCafé de Laatste StuiverLemmerJaC
3Dubbele Bolle 17Café de StamJoureJaC
4SingeltjeCafé 't SingeltjeSneekJaC
5Go en ga Darts 2De KosterijGoëngaJaC
6De Boefjes EekmolenSneekJaC
7Garuda's 1FoekeHindeloopenJaC
8Dubbel d 1Herberd Dubbel en DwarsBalkJaC
9HertHertJoureJaC
10Legendary'sLegendSneekJaC
11Ut vinkjeLegendSneekNeeC
12Ludiek LudiekSneekJaC
13SkarnedartsScharnegoutum Sportkantine De Kromme TilleScharnegoutumJaC
14TebektellersUs GebouGauwJaC
15De Blije FrikandelWaaksensWaaksensNeeC
16Lamme FlerkWaaksensWaaksensJaC
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Blauwpoort 26BlauwpoortBolswardJaD
2BlauwhuisCafe BlauwhuisLeeuwardenJaD
3PH 2 te PlakCafé de Prins HLeeuwardenJaD
4Ouwe SeunenCafé Gewoán SvenHarlingenJaD
5Coco Nuts 1CocoNutsFranekerJaD
6NiksNUT 2.0CocoNutsFranekerJaD
7BoppeslachDorpshuis De BoppeslachDongjumJaD
8Mooi FutGekroonde RoskamWitmarsumNeeD
9HerberchHerberch fan NylânNijlandJaD
10Fjouwer FlaaijersLytse FjouwereItensNeeD
11Notaris 1NotarisFranekerNeeD
12De 2 Gemeenten 12 GemeentenIrnsumJaD
13Rypster Bulls 1ParochiehuisDronrijpJaD
14Rypster Bulls 4ParochiehuisDronrijpJaD
15Tapperij1Tapperij 't NoordFranekerJaD
16Uut en Thuus 2Uut en ThuusLeeuwardenJaD
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Bildtse Beach BoysBildtse SlagSint AnnaparochieJaE
2Krekt NetCafe Bar MoarkswalOudkerkJaE
3De Kampioen 1Cafe de 3 gemeentenOude LeijeJaE
4St Jabik 2Café de AardappelbeursSint JacobiparochieJaE
5Boks ouweCafé FryslânOostrumJaE
6Hippo's 1De Nije Tille, dorpshuisMarrumJaE
7Waldpylken 1Dûke LûkVeenwoudenNeeE
8De FlieterpenIt PonkjeReitsumJaE
9't Raedhûs 1it RaedhusDokkumNeeE
10Readhûs BullsÍt ReadhusDokkumNeeE
11Kern 2KernStiensJaE
12Lantaarn KillerBee'sLantaarnDokkumJaE
13Hippo's 3NijlpaardMarrumNeeE
14Trippels 4PipegaelBroeksterwoudeJaE
15HeechfinneSporthal De HeechfinneFerwerdJaE
16Birdart 1Witte OlifantBurdaardJaE
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Ouwe SeikerdOuwe SeikerdLeeuwardenJaE
2All In 2All InLeeuwardenJaF
3Café Baljee 1Café BaljeeLeeuwardenJaF
4Blauwhuis 2Cafe BlauwhuisLeeuwardenJaF
5PH 1 te PlakCafé de Prins HLeeuwardenJaF
6De StrohoedCafé de StrohoedLeeuwardenJaF
7't WapCafé het WapLeeuwardenNeeF
8't TrefpuntCafé 't TrefpuntHardegarijpJaF
9Cambuur LeftyCambuurLeeuwardenJaF
10Cambuursterhoek 1CambuursterhoekLeeuwardenJaF
11ElzibarElzibar Classic Rock CaféLeeuwardenJaF
12De FantastFantastIrnsumNeeF
13Scamele Darters 1Muziek en Sport Café Scamele RuterLeeuwardenJaF
14Rypster Bulls 2ParochiehuisDronrijpNeeF
15De Rus All-StarsRusLeeuwardenJaF
16Uut en Thuus 1Uut en ThuusLeeuwardenJaF
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Arrows 1BoskZwagerboschNeeG
2Bosk 1BoskZwagerboschNeeG
3Café AnjaCafé AnjaZwaagwesteindeJaG
4HeidehippersCafe heidehoekeTwijzelerheideJaG
5De RauwdouwersCafé PrinsKollumerzwaagJaG
6WinterwilleCamping SimmerwilleKollumerzwaagNeeG
7Wat Skilt UtHossebosDe WestereenJaG
8Engwierum 1It DykshûsEngwierumJaG
9It Dykshus 1It DykshûsEngwierumJaG
10Check Masters PointBuitenpostJaG
11CheckpointPointBuitenpostJaG
12To The PointPointBuitenpostJaG
13Going Back WestSnackbar `t WestTwijzelerheideJaG
14Wild WestSnackbar `t WestTwijzelerheideNeeG
15Stynsgea 1StynsgeaAugustinusgaJaG
16de Trije DoarpenTrije DoarpenKollumerzwaagJaG
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Aansteekhuis 1AansteekhuisSurhuisterveenJaH
2Aansteekhuis 2AansteekhuisSurhuisterveenJaH
3RaadhuisCafé Het RaadhuisDrachtenNeeH
4Tsjoch SmitersCafé TsjochDrachtenJaH
5Slotstee BullsCafé-Bar 't SlotsteeDrogehamNeeH
6Hoekje 1HoekjeDrachtenJaH
7't Hoekje 2HoekjeDrachtenJaH
8GriemteamMFC De DelfeartSurhuizumNeeH
9Postulant 1PostulantDrachtenJaH
10Postulant 2PostulantDrachtenNeeH
11Smidterij 2.0SmidteryOudega (Sm.)JaH
12N-JoySnooker Pool N-JoyDrachtenNeeH
13N-Joy 3Snooker Pool N-JoyDrachtenNeeH
14Njoy DartsSnooker Pool N-JoyDrachtenNeeH
15TFS DartsSportkantine TFSDrachtstercompagnieNeeH
16TillehûsTillehûsKootstertilleJaH

 

4e Divisie

 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1De GaperCafe de GaperBolswardNeeA
2Alles of NiksCafé Gewoán SvenHarlingenJaA
3CocosnotenCocoNutsFranekerJaA
4Pi-nutsCocoNutsFranekerJaA
5Dartteam Schalsum Dorpshuis It SteSchalsumNeeA
6DC Greate PierMFC Pier's SteeKimswerdJaA
7Bitches off dartsSkutsjeHarlingenJaA
8Cafe TuinzichtTuinzichtHarlingenNeeA
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Cafe biljart Peke 1Amusa café 't VlietLeeuwardenJaB
2Dartclub de BierhalleCafe de BierhalleGrouwJaB
3Oranje BierhuisCafé Oranje BierhuisLeeuwardenJaB
4180 LinkerbaanCambuursterhoekLeeuwardenNeeB
5Bilgaard 2Grandcafe BilgaardLeeuwardenJaB
6Rypster Bulls 5ParochiehuisDronrijpJaB
7De Rus 06RusLeeuwardenJaB
8Rus 5RusLeeuwardenNeeB
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Geastmer BiggenCafe Cafetaria 't RoosjeRinsumageestJaC
2Woensdart 69Dartcafe Boppe de GolleJislumJaC
3De SweltsjesDe SwalkerDokkumJaC
4It hokIt hokBlijaJaC
5Easternijtsjerk 2Jeugdhonk it TerpkeOosternijkerkNeeC
6Trynwaldster trippels 3Kafee it Wapen fan FryslanOenkerkJaC
7Rus 2RusLeeuwardenJaC
8BullwilleWitte OlifantBurdaardJaC
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1De KlokkenluidersCafe De KlokHarkemaJaD
2Trije KwartenCafé De StapperWestereenNeeD
3ff serieus heidehoekeCafe heidehoekeTwijzelerheideJaD
4Oehoe'sDe Kruisweg DamwâldJaD
5Darts Nes 2Dorpshuis De NespelNesJaD
6West WissersSnackbar `t WestTwijzelerheideJaD
7Tapery 1 BurgumTaperyBergumJaD
8Veldzicht 3VeldzichtMetslawierNeeD
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Alde Sté 1Alde StéUreterpJaE
2Skutsje 2Bar 't SkutsjeDrachtenJaE
3Alde Slus 2Café de Alde SlûsJubbegaJaE
4De Turf Café de TurfJubbegaJaE
5Turf 2.6Café de TurfJubbegaJaE
6AlleycatsKetelhuisOosterwoldeJaE
7In-to-njoy Snooker Pool N-JoyDrachtenJaE
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1I Like ItCafé 't SkoatOudeschootJaF
2De BabbelDe BabbelWolvegaJaF
3Dartstakkers KroegHeerenveenNeeF
4Power Dart GirlsMusykfabrykHeerenveen-ZuidNeeF
5Pub Casualspub84WolvegaJaF
6Skoffel 2SkoffelHeerenveenJaF
7Swach.pSnooker & PoolcentrumHeerenveenJaF
 TeamnaamLocatiePlaatsBekerPoule
1Straight or notBell8bSneekNeeG
2Gaststube 3Die GaststubeJoureJaG
3Wild thingsEekmolenSneekNeeG
4Oranjerie 1OranjerieJoureNeeG
5Tigh Barra 2Tigh BarraJoureJaG
6DartophobiaWykjeSneekJaG
7Dûbel Ût 19ZylJoureJaG

Reacties:

Reacties

  1. André Kaspers 26/07/2019 - Reageer

    Ik gok op 3F of 4B voor Scamele darters 1 ??!!

    • FDBdarts 06/08/2019 - Reageer

      De tabel laat in eerste instantie maar 10 resultaten zien. Je moet de tabel even groter maken (naar 25 bijvoorbeeld).

  2. Meen je niet 28/07/2019 - Reageer

    4div 7 of 8 teams ??? Zijn wel vaak vrij dan

    • FDBdarts 06/08/2019 - Reageer

      Spelen 4x tegen elkaar, 2x thuis en 2x uit. Meer teams zijn er gewoon niet.

  3. Cristiaan 08/08/2019 - Reageer

    Beetje gekke indeling voor blauwhuis en blauwhuis 2 blauwhuis bijna alles buiten Leeuwarden, en Blauwhuis 2 bijna alles in Leeuwarden. Kan die indeling niet wat gelijk? Bijde 3de divisie.

    • FDBdarts 08/08/2019 - Reageer

      Als je vragen hebt over de indeling adviseer ik je om rechtstreeks contact op te nemen met de competitieleider.

      • Cristiaan 08/08/2019 - Reageer

        Had ik al gedaan maar geen reactie gehad

  4. Meen je niet 13/08/2019 - Reageer

    Is nu eindelijk bekend wie en waar gooid
    Welke div eindelijk hoort

    Aangezien wij 3de gooide en nu 4 div staan

  5. Klaas 13/08/2019 - Reageer

    Wanneer worden de datums bekend van de competitie, dit in verband met de agenda’s van de speellocaties

Laat een reactie achter